Як впізнати сильну особистість?

Якщо вам притаманні наступні риси, то ви однозначно є сильною особистістю!


Люди, які знають чого прагнуть в житті – йдуть до своєї мети і, концентруючись на головному, рідко відволікаються на другорядне. Оточуючі таку поведінку часто сприймають, як байдужість, а інколи навіть як зухвалість. Однак, це не зовсім вірно. Сильна людина не женеться за перемогою, вона просто не дозволяє іншим по собі топтатися. Ось кілька ознак, які доводять, що ви – сильна особистість.

Ви терпіти не можете виправдань

Вам не цікаво вислуховувати чиєсь ниття про те, що б вони могли, та не склалося. Ви зосереджені на своїх можливостях і на тому, що вам потрібно, щоб домогтися більшого.
Знайдеться безліч причин, чому ви не можете чогось досягти. Але причин, чому саме вам це ТРЕБА, у вас в мільйони разів більше.

Ви дуже обережні у виборі близького кола для спілкування

Сильна людина не покладається на думку інших щодо того, хто вона є, і на що здатна. Ви усвідомлюєте, що іншим людям потрібно розповісти вам «про життя», щоб самим відчути свою значимість. З іншого боку, ви розумієте, що є люди, яким важливо почути думку про себе з боку.

Навіть якщо ви все ще не знаєте, хто ви, вам не потрібен ані друг, ані подруга, ані начальник, і навіть близький родич, які б розповідали вам, на що ви здатні.

Ви терпіти не можете порожню балаканину

Якщо ви сильна людина, ваша голова переповнена ідеями. Вам не хочеться витрачати час на порожні розмови і плітки про знайомих, якщо можна використовувати час на те, щоб змінити світ.

Іноді вам здається, що ви не вмієте базікати ні про що. Але це не так. Просто вам таке не до вподоби, адже балаканина вбиває час і клітини мозку.

Ви вмієте слухати

Сильні люди вміють слухати. Здавалося б, всі це цінують. Але, насправді, людей, які не звикли, щоб їх слухали, таке уважне ставлення може налякати.

Вам не потрібна надмірна увага

Сильна людина не прагне опинитися в центрі уваги. Але ваша особистість притягує до вас оточуючих. І хоча ви ніколи не прагнули зав’язати дружбу, більшість соціальних контактів, які ви підтримуєте, сталися не з вашої ініціативи, а тому що людям потрібно, щоб їх оточували такі, як ви.

Ви не боїтеся поразок. 

Вразливість змушує вас вдосконалюватися. Ви знаєте, що небездоганні, але не боїтеся помилятися і вчитися на своїх помилках. Адже якщо ви не дієте, ви не живете, а просто існуєте.

Отже, сильна особистість – це людина, яка розуміє, в першу чергу, себе та свої власні почуття. А також знає, чого прагне досягнути у своєму житті і головне - знає як це зробити! Якщо Ви вже сильна особистість, то ми вас вітаємо і бажаємо не зупинятися на досягнутому. Якщо ж ви тільки виходите на шлях власної самореалізації, то бажаємо вам натхнення, невпинної роботи над собою та віри у власні сили!

MiniBoss Business School International

Літній табір MINIBOSS BUSINESS SCHOOL

MINIBOSS & BIGBOSS BUSINESS SCHOOL (UA schools)

ТЕЛЕБАЧЕННЯ ДЛЯ РОЗВИТКУ ДИТИНИ

ТЕЛЕБАЧЕННЯ ДЛЯ РОЗВИТКУ ДИТИНИ
www.televidenie.tv

Интернет-магазин MINIBOSS

ДАЕМ МОЖЛИВІСТЬ ВІДКРИТИ MINIBOSS BUSINESS SCHOOL У ВАШІЙ КРАЇНІ

ДАЕМ МОЖЛИВІСТЬ ВІДКРИТИ MINIBOSS BUSINESS SCHOOL У ВАШІЙ КРАЇНІ
www.miniboss-school.biz