ПРОГРАМИ


«MINIBOSS» - глибока та системна бізнес-освіта, яка дає необхідні знання, вміння та навички для успішної діяльності в будь-якій сфері.

Психологічні особливості людини закладають правила успішного мислення і здорової поведінки з ранніх років.Тому фахівці рекомендують починати навчання в Міжнародній освітній мережі MINIBOSS BUSINESS SCHOOL з 6 років.

Повний курс навчання розрахований на 8 років поетапного навчання (як класична музична, хореографічна освіта).

Для того, щоб стати гармонійно розвиненою, сильною, успішною особистістю необхідно поетапно розкрити таланти дитини, дати їй основи розуміння самої себе і навколишнього світу, дати їй цінні знання та навчити необхідним навичкам (за спеціально складеною програмою) і потім дати можливість застосувати все це на практиці в реальному житті.

Ось так логічно побудований курс: від теорії, навичок, до їхнього практичного застосування.

Саме тому, програма Міжнародної освітньої мережі MINIBOSS BUSINESS SCHOOL така ефективна, тому що дає крім знань, багаторазові можливості дитині потренувати себе на практиці, побороти страхи і сумніви, розвинути креативність і винахідливість. І вже після цього дитину не страшно відпустити у «дорослий світ». Вона знає себе, все вміє, нічого не боїться. А якщо чогось в житті вона не знає, то розуміє, де і як знайти необхідну інформацію або до кого звернутися.

ВАЖЛИВО:

Передбачено, що учень може потрапити в Бізнес-школу не з самого початку курсу – тобто не з 6 років. В такому випадку, він, безсумнівно, проходить основні теми попередніх курсів, але в більш концентрованому вигляді.Система навчання в Бізнес-школі містить набір комбінаторних програм, що дозволяють вивчити повну логіку курсу для будь-якого учня, який потрапляє в систему навчання у віці від 6 до 14 років.

НАУКОВА СТАТИСТИКА:

Чим раніше дитина потрапляє в систему навчання Міжнародної освітньої мережі MINIBOSS BUSINESS SCHOOL, тим простіше і легше вона вивчає ввесь курс, тим креативніше розвинені її асоціативні здібності, тим сміливіша вона в прийнятті рішень і з втіленням в життя своїх проектів. Більш того, дитина, вчасно потрапивши в «MINIBOSS», спокійно переживає свій перехідний період, без сумнівів знаходить контакт з батьками, друзями, краще вчиться в школі.

Якщо Вашій дитині вже 10-12, дуже рекомендуємо поквапитися!

Рекомендуємо приділяти увагу і час своїм дітям саме тоді, коли це їм особливо потрібно!

Всі навчальні програми є інтелектуальною
власністю Міжнародної освітньої мережі
MINIBOSS BUSINESS SCHOOL.
Всі права захищені.

Основна програми навчання (Тимчасовий та змістовний стандарти):

1 курс (2 роки):

Технологія розкриття талантів
Курс особистісного зростання
Сімейна економіка

2 курс (3 роки):

Основи підприємництва
Мікроекономіка (теорія фірми)
Teambealding

3 курс (3 роки):

Макроекономіка
Школа лідерства


4 курс (2 роки):

Міжнародна економіка
Курс економічної політики
Школа інвестування
Дипломатія

Додаткова програма навчання:

Курс «Техніка і культура мови»
Курс «Ораторське мистецтво»
Курс «Акторська майстерність»
Курс «Колективна презентація»
Курс «Світова культура»
Курс «Англійська мова» (інтенсив)
Курс «Креатив і реклама»
Курс «Маркетинг у дії»


ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ

Вартість навчання - від 150 євро в місяць.

У вартість навчання входить вартість інтелектуальної власності «MINIBOSS», оплата викладацької роботи, вартість навчальних матеріалів, робочих зошитів / блокнотів, фірмові ручки, фірмові портфелі, матеріали для проведення ділових ігор, матеріали для заохочення дітей, фірмова поліграфія, адміністрування, податки.

СОЦІАЛЬНА ПІДТРИМКА

За рахунок підтримки школи Європейською Асоціацією Розвитку Бізнесу і Благодійним Фондом Андрія Азарова діти-сироти та діти з малозабезпечених сімей мають можливість вчитися в бізнес-школі. Діти, що мають велике бажання вчитися, за результатами співбесіди, можуть бути прийняті на стипендію, яка повністю покриває витрати на навчання.

МАТЕРІАЛЬНА БАЗА

Навчальні класи вищого стандарту (євроремонт, спеціальні меблі-трансформери, м'яке покриття для підлоги, клінінг, інтерактивні дошки), а також спеціальне обладнання та послуги (комп'ютери, проектор, екран, звукова і відео системи, IT-підтримка, медіа-підтримка, телефонія).

MiniBoss - бренд #1!

Літній табір MINIBOSS BUSINESS SCHOOL

MINIBOSS & BIGBOSS BUSINESS SCHOOL (UA schools)

ДАЕМ МОЖЛИВІСТЬ ВІДКРИТИ MINIBOSS BUSINESS SCHOOL У ВАШІЙ КРАЇНІ

ДАЕМ МОЖЛИВІСТЬ ВІДКРИТИ MINIBOSS BUSINESS SCHOOL У ВАШІЙ КРАЇНІ
www.miniboss-school.biz

ТЕЛЕБАЧЕННЯ ДЛЯ РОЗВИТКУ ДИТИНИ

ТЕЛЕБАЧЕННЯ ДЛЯ РОЗВИТКУ ДИТИНИ
www.televidenie.tv

MINIBOSS & BIGBOSS SUMMER CAMPS