Історії, що надихають. Студенти MiniBoss відвідали Young Blood Forum
5 жовтня студенти бізнес-школи MiniBoss стали учасниками Young Blood Forum - форуму для молодих підприємців у Львові, який відвідало понад 150 людей.

5 молодих підприємців, яким ще не має 18 років, виступили у ролі спікерів. Вони ділились практичними кейсами щодо створення бізнесу в онлайн та офлайн просторі.

Для студентів MiniBoss це можливість побачити нові бізнес-моделі, познайомитись із однодумцями та надихнутись прикладами успішних підприємців.

Зазначемо, що нашим студентам сподобався мотиваційний виступ Мірко Ярини, котра є авторкою двох книг та організаторкою фестивалю Active Weekend. Своїми досягненнями вона показала, як важливо мати свою думку, і реалізовувати ідеї, навіть коли не всі готові їх підтримати.

Такі заходи важливі для дітей, бо це оточення однодумців, це можливість коворкінгу та обміну досвідом, отримання нових знань, розширення горизонтів. Це можливість побачити, як в підлітковому віці можна займатись тим, що подобається і будувати своє успішне майбутнє.MiniBoss Business School International

Літній табір MINIBOSS BUSINESS SCHOOL

MINIBOSS & BIGBOSS BUSINESS SCHOOL (UA schools)

ДАЕМ МОЖЛИВІСТЬ ВІДКРИТИ MINIBOSS BUSINESS SCHOOL У ВАШІЙ КРАЇНІ

ДАЕМ МОЖЛИВІСТЬ ВІДКРИТИ MINIBOSS BUSINESS SCHOOL У ВАШІЙ КРАЇНІ
www.miniboss-school.biz

ТЕЛЕБАЧЕННЯ ДЛЯ РОЗВИТКУ ДИТИНИ

ТЕЛЕБАЧЕННЯ ДЛЯ РОЗВИТКУ ДИТИНИ
www.televidenie.tv

MINIBOSS & BIGBOSS SUMMER CAMPS