В Бізнес-школі MiniBoss відбувся майстер-клас від Юліани Ратушняк


Мистецтво ведення переговорів. На таку тему Ратушняк Юліана 25 жовтня проводила майстер клас для наших студентів.

Чому саме переговори?
- Це те, з чим у майбутньому зустрінеться абсолютно кожен підприємець, бізнесмен, топ-менеджер у процесі діяльності.
Чому мистецтво?
- Як художник вимальовує шедеври пензликом, так співрозмовник – словом.


«Мистецтво ведення переговорів приходить з досвідом та практикою. Кожен із нас народився з ораторським вмінням, тільки не всі його тренують, чомусь забувають. Моя перша серйозна практика розпочалася із роботи у Call-center Приватбанку, як тільки я не готувалася, на практиці все кардинально відрізняється. Та школа це була неймовірна, адже підковує не тільки професійно, а ще й морально.

Після року роботи, наступним випробуванням були живі зустрічі, коли уже не обмежуєшся межами робочого місця і стало усе ще в десятки разів цікавіше….», - розповідає Юліана.

На майстер-класі ми зі студентами розглянули, що таке переговори, які бувають стилі та етапи переговорів, а також, кожен із видів розібрали на конкретних прикладах та порівняннях.
Закріпили усе дуже простою грою – «Крокодил».

«Чому обрала саме цю гру?
- Мета така, щоб навчитися слухати свого співрозмовника, якщо ми не даватимемо людині висловитися, пояснити – бажаного результату не досягнемо. Потрібно вміти гарно та цікаво говорити, та ще важливіше, навчитися слухати», - стверджує Юліана.

«Мала сьогодні ну дуже цікавий досвід. Уже у такому рідному MiniBoss проводила майстер-клас для дітей.  Чесно кажучи, мандраж був величезний.... я уже більше двох років маю справу з веденням переговорів і у абсолютно різних напрямках, та з дітьми все кардинально відрізняється. Переговори - моя улюблена справа, адже це завжди нові та цікаві знайомства. Від кожної людини отримуєш нові знання, досвід та, як бонус, часто приємне спілкування....Цікавих людей є дуууже багато.!


Та наші MiniBoss-и вміють задавати цікаві та каверзні запитання і бувало, що деколи відходили від теми. Як виявилося, утримати увагу дітей не так просто та пройшло все дуже класно.
Я неймовірно задоволена і досвід для мене колосальний...», підсумувала Юліана Ратушняк.

Дякуємо Юліані за неймовірно цікавий майстер-клас та всім студентам Бізнес-школи MiniBoss, які відвідали його.

MiniBoss Business School International

Літній табір MINIBOSS BUSINESS SCHOOL

MINIBOSS & BIGBOSS BUSINESS SCHOOL (UA schools)

ДАЕМ МОЖЛИВІСТЬ ВІДКРИТИ MINIBOSS BUSINESS SCHOOL У ВАШІЙ КРАЇНІ

ДАЕМ МОЖЛИВІСТЬ ВІДКРИТИ MINIBOSS BUSINESS SCHOOL У ВАШІЙ КРАЇНІ
www.miniboss-school.biz

ТЕЛЕБАЧЕННЯ ДЛЯ РОЗВИТКУ ДИТИНИ

ТЕЛЕБАЧЕННЯ ДЛЯ РОЗВИТКУ ДИТИНИ
www.televidenie.tv